ÖĞRENCİ REHBERİ

Etkinliklerimiz

Basketbol Küçükler Türkiye Birinciliği Yarışmaları

14 – 18 Mayıs 2012 tarihleri arasında Mersin’de yapılmaktadır.

BASKETBOL KÜÇÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASINA KATILAN
ERKEK TAKIMLARI

 

 

MERSİN

GRUP

1

MANİSA GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU                                                          

A

2

SARIYER Ö.AYAZAĞA IŞIK İ.Ö.O. İSTNBL

A

3

İZMİR  ÖZEL YAMANLAR  ÖZYURT İ.Ö

B

4

ADANA ÖZEL BİLFEN OKULLARI

B

5

İSTANBUL ÖZEL TOPKAPI DOĞA İÖO

B

6

ANTALYA ÖZEL ANTALYA İÖO

B

7

ANKARA ÖZEL ÇANKAYA ANAFARTALAR İLKÖĞRETİM OKULU

A

8

İSTANBUL Ö.ŞİŞLİ TERAKKİ İLKÖĞRETİM OKULU

A

Turnuva iki grup arasında yapılmaktadır. Her gruptan 1. ve 2. çıkacaktır. Çıkan takımlar aralarında çapraz maçlar yaparak Türkiye’nin 1.,2.,3. ve 4.sü belirlenmiş olacaktır. Öğrencilerimize ve teknik ekibe başarılar dileriz.


Etkinliklerimiz

Basketbol küçükler Türkiye birinciliği turnuvasında; Anafartalar Koleji 14 Mayıs 2012 Pazartesi günü İstanbul Şişli Terakki Koleji ile yaptığı maçı 58-56 kazandı. Öğrencilerimize ve teknik ekibe teşekkür eder,başarılarının devamını dileriz.

Etkinliklerimiz

Anafartalar Koleji 15 Mayıs 2012 Salı günü Manisa Gazi İlköğretim Okulu ile yaptığı maçı 54-57 kaybetti. Ama gruptan 2. olarak çıkma ihtimalimiz devam etmektedir. Yarın yapılacak maç bizim için çok önemlidir. Öğrencilerimize ve teknik ekibe teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Etkinliklerimiz

Okulumuz Basketbolda Türkiye’nin ilk dördü içinde

Anafartalar Koleji 16 Mayıs 2012 Çarşamba günü İstanbul Ayazağa Işık Koleji ile yaptığı maçı 64-60 kazandı. Takımımız grup 2.si olarak Perşembe ve Cuma günü yapılacak TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ FİNALİNE katılmaya hak kazanmıştır.

Etkinliklerimiz

Anafartalar Koleji 17 Mayıs 2012 Perşembe günü İstanbul Topkapı Doğa Koleji ile yaptığı maçı 33-56 kaybetti. Takımımız Cuma günü TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ için Antalya Koleji ile maç yapacaktır.